naar boven
Verkoper vertelt
“ Als je ’s morgens wakker wordt, hoor je de vogels fluiten. Je opent de gordijnen en in je tuin schijnt al de zon. Daar, op die plek tussen het groen, geniet je rustig van een ontbijtje voordat je aan of naar het werk gaat. Je stapt op de fiets en bent binnen 15 minuten bij de pont naar het centraal station (op de elektrische fiets natuurlijk nog sneller). Of je neemt de fiets of bus naar het metrostation voor de Noord/Zuidlijn. Je auto, die staat voor de deur, op eigen terrein. Binnen letterlijk 2 minuten ben je op de A10.
Onze heerlijke tuin, zonder overburen, ligt aan open vaarwater. Groen en privé. Je kunt je bootje in de brede sloot aan je eigen steiger leggen en je vaart zo over het IJ het centrum van Amsterdam in of juist de andere kant op naar natuurgebied Het Twiske. En als je rustig op de steiger zit te genieten, kun je zomaar een ijsvogel boven de brede sloot zien, op jacht naar visjes.
Ons huis is ruim, comfortabel en energiezuinig en heeft een ruime garage voor de auto, fietsen, klussen of opbergen. Daarnaast heb je op de enorme zolder alle ruimte voor hobby’s, sporten of om was te drogen.
In het dorp zelf ben je ook van alle gemakken voorzien: een gevarieerd winkelaanbod, opmerkelijk veel restaurants, diverse scholen, een uitgebreid sport- en verenigingsaanbod (zelfs een buitenzwembad) en Het Twiske letterlijk aan het eind van je straat. Je kunt vanuit huis zo een rondje gaan wandelen, hardlopen, skeeleren, fietsen of lekker recreëren bij de vele strandjes.
Bovenstaande tekst is opgesteld door de verkoper. De verkoper is hierin vrij geweest om zijn eigen woning en locatie te omschrijven. Hoekstra en van Eck Makelaardij heeft hier geen invloed op gehad en u kunt hier dan ook geen rechten aan ontlenen.